Říjen 2017

Podzimní Bratislava

31. října 2017 v 15:06 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017Vrány v listí

31. října 2017 v 12:54 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017


Strom 2

31. října 2017 v 12:45 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017

Andělské sestry

29. října 2017 v 23:17 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Příběhy 2016/2017
Žila byla jedna andělská dívka Corane a ta měla sestru Arven. Obě pocházely ze světa Anagnes. Tento svět byl překrásný. A jen málokterá lidská duše o tomto světě věděla. Ano, tento svět byl tajný a takový, který by lidská mysl nedokázala vnímat. Tyto dvě andělské sestry se milovaly na život a na smrt. Měly mezi sebou hodně silné pouto. Takové, které se ani v jejich světě nevidí. Ano, i pro jejich svět toto pouto bylo nevídané. Corane milovala zdejší krajinu a zpěv ptáčků i zdejší bytosti. Zato Arven byla spíše tichá a stranila se všemu a všem. Arven nebyla moc komunikativní tvor zatož Corane až moc. Pořád běhala po modré trávě a cachtala se v zlaté třpytivé řece pod stříbrným sluncem. Uměla se radovat ze života, zato Arven byla více vyspělá i když pořádně šílená. Takže si občas se svou sestrou chodila hrát na louku či do řeky u lesa. I když byly v něčem úplné protiklady při tom byly obě stejné. Ano je tomu tak. Corane s Arven byly úplně jiné a zároveň úplně stejné.

Tento svět patřil především andělům, ale žili zde i jiné bytosti. Jako třeba víly, elfové, draci, hobiti, kouzelníci, čarodějové, skřítci, trolové, obři a jiná stvoření. Jednou si opět Corane hrála v řece se svou kamarádkou Rakane, což je mořská panna, ale tyto vody jsou magické takže se Rakane za Corane v pohodě dostane. Jsou to nejlepší kamarádky. Jen při jejich hrátkách v řece musí dávat Rakane pozor na Corane křídla. Protože andělská křídla nesmí přijít do kontaktu s vodou, jinak to anděla zabije. Ale jen andělská křídla nesmí přijít do kontaktu s vodou. Takže si nemohly dovolit si hrát jako lidé. Třeba po sobě cákat vodu, jinak by Corane zemřela. Takže jejich nejlepší přátelství bylo o život. A Rakane zase nesměla na slunce. Mořské panny totiž zabije zase sluneční světlo, které je jinak spálí na uhel. Takže se mohly scházet jen večer. No a takto si jednou povídaly, když Corane zahlédla toho tajemného mladíka. Jako anděl měla zbystřené vnímání. Takže dokonale viděla jak vypadá. Cítila z něj silnou dračí energii. Ale ne jen to. Byl sice drak, ale i hobit. Byl tak roztomilý, že Corane hned roztála. Nikdy předtím ho v těchto končinách nespatřila.

Ale hned si ho zamilovala. Nikdy nic více roztomilého neviděla. Měl dlouhé modré vlasy a byl celý v černé s modrou kravatou a zelenýma očima. A měl neko ouška. Černo-zelené neko ouška a kolem krku obojek s rolničkou. Prostě se Corane okamžitě do něj zamilovala. On se otáčel dokola se zmateným výrazem. Když ho tak Corane pozorovala nedalo jí to a šla za ním. "Hledáš něco? Jak ses tu vzal? Nikdy jsem tě tu předtím neviděla. Navíc hobiti do těchto částí moc nechodí a natož draci. Ti se zdržují jinde, ne?" pronesla Corane. "No ehmm. Já se ztratil. Měl jsem jít do království Teve. Ale tak nějak jsem sešel z cesty a nevím kudy." odvětil neznámý hoch. "No to jsi hodně zabloudil. A jaké je tvé jméno cizinče?" pronesla šibalsky Corane. "Houaresa Mokoshi" odpověděl. "Nu já jsem Corane." odvětila. "Jen Corane?" divil se. "Ano, mi andělé máme jen jméno." odvětila. "A-anděl? Ty jsi anděl?" zarazil se. Nikdy předtím anděla nespatřil. Jen o nich slyšel z legend a bájí. "Ano, anděl prosím!" usmála se. Potom mu prozradila cestu do zámku Teve. I když jí to bolelo. On se tam vydal pro svůj úkol. Bylo jí smutno, už nekomunikovala ani s Rakane.

Ale to netušila, že Houaresa se do ní též zamiloval. Nu a jak se vracel ze zámku Teve, rozhodl se svou vysněnou najít. Sice nějakou dobu bloudil světem a nemohl to místo kde jí spatřil najít, ale cestou necestou narazil na něco podobného jako byla ona. Taky na něco okřídleného. Nu tak mu to nedalo a musel se jít zeptat. "Nu ahoj. Neznámá andělská dívko. Mohu se zeptat? Neznáš nějakou Corane? Je ti podobná. Také má křídla." začal stydlivě popisovat. "Cože? Odkud zná něco takového mou sestru?" vyjela vyděšeně. Bála se o svou sestřičku. Kór když ho vůbec neznala. "No to je na dlouhé vyprávění. Cože, tvá sestra?" nárazově si uvědomil, co právě slyšel. Ona je její sestra? No kruci! "Tak kdo jsi? A co chceš po mé sestře? Cizinče?!" zavrčela. "Doveď mne k ní a uvidíš. Pak poznáš!" nevěděl co jiného na to odpovědět. Arven se zarazila, ale nedalo jí to. A tak ho zavedla ke své sestře. Přeci jen co když on je příčinou jejího divného chování? Corane ve svém smutku ucítila v blízkosti hobita s drakem. Zarazila se, ale pak bezmyšlenkovitě vyletěla do obláčků.

A po chvíli ho spatřila! On se k ní opravdu vrátil! Corane byla štěstím bez sebe. Okamžitě sletěla z nebe a vrhla se na něj s takovou září ve tváři, že Arven vůbec nechápala, která že to vlastně bije. Na to, že bývala spíše sama, tak si začala připadat dost osaměle. Corane si jí už delší dobu moc nevšímala a raději chodila za Rakane. A tak se chtěla Arven zabít. Chtěla skočit do řeky a namočit si svá křídla. Stála se slzami v očích, postavila se na skálu a chtěla skočit do moře. Rakane si jí všimla a zděšeně na ní hleděla. Rudý krvavý měsíc ozařoval tuto scenérii. I Rakane měla nějaké deprese za poslední dobu, takže Arven moc dobře chápala. Arven roztáhla svá zlatá křídla a vrhla se ze skály do hlubin moře, ale v tu chvíli kolem letěl démonický anděl střižený temným elfem. Měl nádherné dlouhé bílé vlasy, bledou tvář, rudé oči. Velká černá křídla a špičaté uši. Jen co si jí všiml, hned sletěl za ní, ale moc pozdě. Avšak jen co se dotkla moře, v tu chvíli se jí dotkl. Celé moře začalo jiskřit. Po tomto spojení se z Arven stalo to co byl Rinne. Avšak toto spojení jim zesílilo moc i sílu. Teď jsou nejmocnější bytosti tohoto světa.


Světla

29. října 2017 v 16:13 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017

Deštivá ulice

29. října 2017 v 16:11 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017

Barvy

29. října 2017 v 16:09 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017Citát 0.5

29. října 2017 v 15:41 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Moje citáty 2017

Citát 0.4

29. října 2017 v 15:37 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Moje citáty 2017

Tanec v kostnici

29. října 2017 v 15:17 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Básnë 2017
Tančí málý anděl
S kostmi v kostnici
Kám smích se poděl?
Přinesl jim kytici

Kostnice velká všude lebky
Kosti křupou pod nohami
Zde leží dávné lásky
Pod času mlhami

Anděl ve víru vášně
Tančí s kostami i mrtvoly
Dělají z něj vězně
Tančí tak až vidí troly

Tančí ve víru smrti a hniloby
Je to anděl starých časů
Tančí v kostnici i mezi hroby
Je to pán děsů

Anděl s velkými černými křídli
A blond zlatými vlasy
Anděl kterého stvořili
Aby zničil ty časy

Časy štěstí a radosti
Vztahy i lásku
Nastavil časy nenávisti
Vše dali v sázku

Anděl co je jako robot
Bez vlastní mysli
Pán černých sobot
A zase plácám nesmysli