Help Me

26. října 2017 v 3:05 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Příběhy 2016/2017


Sylwia šla do školy. Měla krásné růžové vlasy. Chodila především v černé barvě, ale občas i bílé, růžové či přidala i jinou barvu. Chodila v něčem na způsob gothic stylu, ale né úplně. Milovala hřbitovy a přírodu. Zrovna byl podzim. Oblékla si černé kalhoty, černé tričko s rudou lebkou a černé steelky. Udělala si černé stíny a černá ústa. Pak si vzala čorno-bílé návleky na ruce a bundu s Marylinem Mansonem. Avyrazila do "mučírny" jménem škola. Ano v tétodobě ještě chodila mezi lidi. Pršelo. Vzala si kapucu. Barevné melancholické počasí. Ano milovala podzim. Ano pochmurné počasí jako její duše a srdce.

V této době byla ještě schopná vyjít mezi lidi. Měla jednoho kamaráda. Erika Darena. On jediný ji chápal. A měl ji rád. On jediný ji nešikanoval jako všichni ve škole. Též chodil v černé barvě. Měl černé vlasy s modrými melíry. Dlouhé pod ramena s patkou přes oko. Též se líčil a měl dva piersingy v ústech. V uchu měl černý tunel. Byli nejlepší přátelé. A ani on neměl v realitě moc přátel, pořád seděl za počítačem a hrál hry. Chodili spolu do školy. Ona do osmé třídy a on do deváté třídy.

Vždy se sešly na zastávce a do školy šli spolu. Objali se a nasedli na autobus. Erik bydlem o blok dál než ona. Kousek od ní. Chodili spolu občas na hřbitovy či urbex. Měli stejnou vášen a oba se báli lidí. Sociální fobie. Ale v této době ještě ne tak velká aby se neodhodlali do školy a vyjít vůbec ven mezi lidi. Když autobus zastavil před školou oba se na sebe opěttak podívali kývli hlavou a šli do davu krutých spolužáků. Rozešli se každý do své třídy.

Sylwia šla na hodinu a Erik též. Zase je šikanování spoluzaci. Erik našel na židli hřebíky a hodina už začala. Sylwia začala plakat když měla lavici od temper a učitel na ní začal řvát. " Proč máš barevnou lavici? !" řval. Sylwia začala plakat když na ní učitel řval. " A nebul! " řval dále. Odešla z učebny a šla na záchod tam vytáhla skalpel a začala se řezat do kůže nejprve do nohou pak do ruky srdce a natočila to na mobilní telefon. Pak to zveřejnila na youtube se řádky " Uzavřený svět otevřené rány " s touto větou to zveřejnila na youtube . A rezala se dále. Erik to samé tak že málem vykrvácel. Ne on tam opravdu vykrvácel. Celý záchod plný krve . Když jeho spolužák šel na záchod tak začal řvát vyděšeně přes celou školu. Přiběhl učitel a vykopl dveře. Tam ležel Erik bez vědomí už byl jinde . Byl mrtev. Spáchal sebevraždu. Kvůli šikany ve škole. Odvezl ho pohřební vůz a vyučování skončilo.


Policie přijeli vyslechnout učitele i žáky, ale žáci už byly doma. Takže je policie servala. Proč žáky poslali domů. Učitelé nevěděli co říci. Mlčeli. Pak se v hrobovem tichu ozvalo " My jsme je po tom šoku nechtěli dále stresovat. Omlouváme se. Nám to v tom šoku nedošlo. " ozvala se učitelka. " Hmm. Nu dobrá, ale i tak je budeme vyslýchat. " odvětil policajt. "Běžte domů. Pak vás vyslechneme všechny. Budete předvolání před policii na výslech. " odvětil druhý policajt. A odešli. Učitelé si vzali věci o šly též . Jeho třídní učitelka se doma zhroutila. Předávkování léky na psychiku a vodka. Manžel byl v práci takže o tom nevěděl. Učitelka spáchala sebevraždu v koupelně. Zemřela. Vzala si moc prášků a moc alkoholických nápojů. Když manžel přijel domů už jí nemohl zachránit. Byla úplně bez života. Zavolal pohřební vůz a zhroutil se.

Sylwia od té doby nevyšla mezi lidi. Úzkost, žal, bolest, depresemi. Od této chvíle přestala komunikovat a chodit mezi lidi. Uzavření se do sebe. Už jí nikdo nezbyl. Už ztratila vše. V těžké depresí se brouzdala po internetu a našla online hru. V té hře byly různé místnosti. Tak vytvořila Místnost sebevrahů. Byla její královnou. Postupně se tam začali objevovat různí lidé co chtěli spáchala sebevraždu. Takže si v tom světě spolu povídali a psali si. Tam jí ostatní rozuměli. Ne jako v reálném životě.

Byla ztrecená ve svým životě, srdci, temnotě, depresi. Eric byl jediný koho kdy doopravdy měla. V reálém životě. Po jeho smrti se definitivně uzavřela od reality mimo lidi. Do virtuální reality. Tam vytvořila Místnost sebevrahů. V této místnosti byli jen depresivní lidi, či prostě lidé s různými psychickými nemocemi, lidi, ktří mají za sebou pokusy o sebevraždu či psychiatrické lèčebny. Zde jsou lidi zničené vlastním životem, zničeny sami sebou, či lidmi. Zde se nikdo neodsuzuje. Zde je jeden pro druhého. Ano tato skupina lidí si už prošla hodně špínou. Ano tyto lidi byli tak zoufalí, že chtěli reálně zemřít. A postupem času přišla Sylwii zpráva od neznámého chlapce. " Otevřený svět, uzavřené rány". A tak si začali psát. Sylwii se Dominik líbil, ale svým šílenstvím ho nakazila. Dominik si zprvu myslel, že je gay, ale věčné debaty se Sylwii se začali přes virtuální realitu a onu místnost sebevrahů a vebcameru rychle sblížili. Zamilovali se do sebe, ale Sylwie Dominika po roce dohnala k sebevraždě. Nakonec se Dominik zabil dříve než Sylwie. Ale Sylwie spáchala sebevraždu hned po něm. Neunesla dvě ztráty milovaných. Nechtěla být opět sama. Teď je napořád s nimi....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama