Hodiny-Čas bez času osmý díl

20. října 2017 v 15:40 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Clock-Time without time 1. Série 2016


Smutek,úzkost,bolest. Největší zlo. Její život byl obrovská horská dráha. Chvílemi se cítit jako Bůh a potom jako bláto na zemi. Ale kdo nezná nepochopí. Čím větší boží stav tím větší čeká spád dolů do těžkých depresí či stavy šílenství. Období chaosu miliony nápadů a myšlenek a období těžkých depresí neschopnosti čehokoli.


Střídání nálad a cyklů. Avšak o tom ta nemoc taky je. Jde o závažnou duševní nemoc která většinou končí sebevraždou, protože ty stavy jsou k čirému zešílení. Prostě ty stavy nejdou vydržet. Kolikrát ta osoba má co dělat se sebou aby se nezabila.

A ne všechny stavy jdou ovládnout. Hlavně stavy těžké agrese. Tyto stavy ovládnout nejdou. Či stavy těžkých depresí. Prostě je stav např. těžké deprese a ze sekundy na sekundu těžká agrese a hned na to stav Boha jak mu říkám nejen já, ale více lidí. Ne jednou se snažila zabít. Navíc ji k tomu zemřelo dostatečně lidí. Stále se snažila odejít za nimi. Bez úspěchu. A to ji štvalo nejvíce. Nudnej život. Život je jen věčný boj o život no u někoho boj o smrt.

Venku byla už docela zima. Rozhodla se jít na svůj oblíbený hřbitov. Milovala tu temnou melancholii v závětří pachu smrti. Smrt ji fascinovala i když ji vzala ty nejbližší a ji si vzít nechtěla. Milovala ten pach smrti. Vlastně byla smrtí posedlá a vším co bylo blízko smrti. Milovala ten adrealin. Ráda riskovala. Třeba se ráda procházela po vlakových kolejích. Od narození ji fascinovali vlaky byla jimi též posedlá. A milovala vlakové koleje.

Měli takovou úžasnou nepopsatelnou energii. Jednou v těžké depresi na ně zrovna narazila. Byl to úsek hned před množstvím tunelů. Byla tma černá jako propast. Když je přecházela tak se tak v polovině mraků kolejí otočila. Z temnoty noci z tunelu zahlédla dvě žlutavá světla která se rychle blížili směren k ní.

Chvíli tam zaraženě stála a hleděla do blížících se světel. Vlak se blížil...

-Pokračování příště
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama