Hodiny-Čas bez času sedmý díl

20. října 2017 v 15:38 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Clock-Time without time 1. Série 2016

Gud döden kommer för mig ..Jag är död. ..Min själ fördömd för evigt ... Jag är fördömd ...
I prdel je procházka růžovou zahradou...toto je horší než to být jen v prdeli. Těžké deprese střídající se s agresí a Bohem. Minimálně. Noční nespavost a období převráceného režimu.
Oblékla si své nejoblíbenější černé tričko s Katatoniou navlékla černé kalhoty černé návleky na ruce tlustý černý pletený svetr co ji upletla její babička černé nové lesklé boty co ji nedávno koupila její máma a svůj černý okovaný dlouhý gotický zimní kabát bez kterého nedá ani ránu. Je na něm závislá. Je pro ní jako pro ostatní droga.

Tentokrát kresbu své zesnulé lásky nedokončila. Z ničeho nic se rozhodla jít ven. Opět se zase cítila jednou jako Bůh. Naprostá euforie. Cítila se zase jako by létala. Tolik nápadů. Nestíhala opět své myšlenky. Jedna myšlenka přes druhou. Zrychlené pohyby jako na pervitinu aniž by brala drogy. Drogy nenáviděla. Moc dobře věděla co umí.

Bylo ji už dvacet-tři let. A už od "narození" věděla jak je život nelítostný a krutý. A jací jsou lidé. Lidská srdce jsou z kamene. Lidé jsou zlí,prolhaní,falešní,krutí,necitelní kor k lidem jako je ona. Od svých dvanácti let se snaží zprovodit z tohoto prohnilého odporného světa. Avšak vždy bez úspěchu.
Cupio Dissolvi

Přes den se cítit jako rozbitá okenní tabule a ráno jako Bůh
Stoupla si k zrcadlu a nalíčila si oči černou tužkou a rty černou rtěnkou. Blížila se čtvrtá hodina. Vzala si do rakvové kabelky fotoaparát,klíče,pití,dvě čokolády. Kolem krku ovázala černo-rudou šálu. Rozčesala vlasy a vyrazila ven.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama