Šílené patálie Tří světů kapitola 2- Cesta do Bradavic

20. října 2017 v 19:56 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Crazy mess of Three Worlds 1. Série 2016/2017

Harry,Ron,Hermiona jdou do prvního ročníku v Bradavicích a Ginny Weasley, Fred Weasley, George Weasley jdou už třetího ročníku. Harry,Ron,Hermiona zhruba tušili co jsou Bradavice. Ale jen z doslechu. A navíc u nich bylo zakázané o Bradavicích před těmi třemi mluvit. Především před Harrym. Pro jeho bezpečí měli ho chránit. Oni pravdu o něm a Frodovi věděli. Frodo též nastupuje do školy v Bradavicích. Ředitelem Bradavic je Albus Brumbál a nejlepší přítel Brumbála je Gandalf a Hagrid je jako jeho bratr. Děti si sbalili věci a vyrazili s Hagridem prve na nákup pomůcek. Potřebovali především vhodné hůlky a pláště potom si šli vybrat zvíře. Harry si vybral bílou sovu Hedwiku, Ron černou sovu Muriel a Hermiona hnědou sovu Luri.

Ron si vybral ještě myš Kiri a Hermiona černou kočku Mariam a Harry bílého vlka Sněha. A už bylo nakoupeno. Hagrid je vedl podivnými uličkami na vlakové nádraží. "Vlakové nádraží?" divil se Harry do vzduchu. "Ano vlakové nádraží, ale my jdeme na nástupiště devět a třičtvrtě." odvětil mu Hagrid. "Aha, ale jak?" nechápal. Hermiona a Ron se podívali na Hagrida s Harrym. Legolas s Tumnusem je doprovázeli na nádraží. Fred najednou pronesl "Takhle" a proběhl sloupem nádraží. Tak se nakonec všichni dostali na správné nádraží k Bradavickému expresu.

Avšak Legolas, Tumnus a Hagrid nenastoupili. Tak si Harry s ostatními sedli do kupéčka aby jim expres neujel. Hagrid jen u okénka pronesl "Uvidíme se v Bradavicích" a zamával. I slzička mu ukápla dojetím. A expres se rozjel do té bájné školy jménem Bradavice. Harry,Ron i Hermiona i když byli trochu vyděšení tak se moc těšili na nové šílenosti a vědomosti. Fred říkal, že je v Bradavicích veliká sranda. No je pravda, že bez Fred Weasley a George Weasley by Bradavice nebyli Bradavice. Bez těchto dvou šílenců vážně ne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama