Šílené patálie Tří světů kapitola 5- Moudrý klobouk 1.část

23. října 2017 v 1:45 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Crazy mess of Three Worlds 1. Série 2016/2017

Seděli jsme všichni u dlouhých dřevěných stulů plných jídla. Pak začala mluvit starší žena "Já jsem Minerva McGonagallová. Tady Albus Brumbál je ředitelem školy čar a kouzel v Bradavicích." povstal starý muž s bílími dlouhými vlasy a dlouhými bílími vousy. "Potom tady Gandalf je zástupcem ředitele školy v Bradavicích." a povstal muž podobný Brumbálovi jen dvakrát větší. "A tady máme Severuse Snapa ten vás bude učit obranu proti černé magii. Legolas vás bude učit šerm a jak se zachází s mečem. Lucius Malfoy vás bude hlídat. Pan Tumnus vám bude pomáhat s doučováním. A občas zde uvítáme právoplatného krále Narnie krále Aslana. A počítejte s občasnými návštěvami Elfů. Elfové jsou našimi spojenci." uvítala nás a lehce seznámila s děním.

Opět se sálem ozval ruch. "Ticho" zařval Brumbál. Všichni v sníni opět ztichli. "A teď vás Moudrý klobouk rozdělí. Každého z vás Moudrý klobouk přiřadí buť do Nebelvíru, Havraspáru, Mrzimoru či Zmiozelu. Budu říkat vaše jména a ten koho řeknu přijde sem ke mne." domluvila Minerva McGonagallová. První jméno bylo "Ron Weasley" Ron zkameněl ve tváři a zašlebil se. Nejistě s pokřiveným úsměvem se vydal uličkou mezi stoly k moudrému klobouku. Ron si sedl na prázdnou židli. Přistoupila k němu Minerva a posadila mu Moudrý klobouk na hlavu.

Klobouk se zamyslel a pronesl "Nebelvír" a Ron zajásal, že neskončil v Zmiozelu. A šel zpět na své místo. "Draco Malfoy" ozvalo se jméno nějakého blondýna. Malfoy arogantně vstal s povýšeným postojem a rypákem nahoru. A nakráčel si tou svou slepičí chůzí k židli. Arogantně si sedl na prázdnou židli jako slepice na vajíčka. Ještě se tak nějak zakroutil jako by se snažil ze sebe udělat žížalu. Přistoupila k němu Minerva s vážným pohledem a položila mu na hlavu klobouk. "Zmiozel" tady klobouk neváhal.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama