Šílené patálie Tří světů kapitola 5- Moudrý klobouk 2.část

23. října 2017 v 1:47 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Crazy mess of Three Worlds 1. Série 2016/2017

A Malfoy si šel sednout. "Harry Potter" ozvalo se náhle. Harry se zarazil a zbrkle sebou škubl. Celá síň se otočila na něj s vyvalenýma očima. "Harry Potter" ozval se pohrdavě Malfoy. Harry se zaleknutě vypravil ke klobouku. Zmateně až stydlivě si sedl. "Hmmm..." ozval se klobouk. "Kam tě zařadit..Nebelvír či Zmiozel..." přemýšlel moudrý klobouk. Harry se v duchu modlil aby neskončil v Zmiozelu i když nevěděl přesně proč. "Zmiozel ne? Jsi si jistý Harry?" zeptal se ho klobouk. Harry bez váhání odpověděl "Ano jsem si jistý" . "Opravdu je to tvé rozhodnutí?" ujišťoval se klobouk. "Ano je" řekl sebejistě Harry. "Nu dobrá takže tě pošlu do Nebelvíru" pronesl rozhodnutí klobouk. Nebelvír začal jásat radostí a tleskat štěstím, že dostali slavného Harryho Pottera. Z Harryho opadl stres a začal se štěstím usmívat. A Brumbál se též usmál a mrkl na něj. Do Zmiozelu totiž chodí především temní mágové a kouzelníci.

A pak byl zavolám Frodo Potter. Frodo se zvedl a tak nějak se v davu ztrácel jak byl drobný. Opět se otočila celá síň. "Tss Harryho bratr" procedil nenávistně Malfoy skrz zuby. Frodo se posadil s úplným klidem a úsměvem. "Nooo...A kam s tebou Frodo? K tvému bratrovi Harrymu či jinam?" zamrumlal klobouk. "To je přeci na tobě mluvící pane klobouku" pronesl Frodo a zasmál se. "Nu dobrá tak tedy Nebelvír" rozhodl klobouk. Hermiona též byla poslána do Nebelvíru. Colin Creevey Malfoy, Scorpius Malfoy, Dudley Dursley Malfoy, Gregory Goyle Malfoy byli poslány do Zmiozelu.

Bilbo, Glum, Pipin, Růža, Sam, Smíšek byli zařazeni do Havraspáru. Edmund Pevensie, Lucie Pevensieová, Petr Pevensie, Zuzana Pevensieová a Dýnil jako jejich ochránce byli zařazeni do Mrzimoru. "Teď budete rozděleny na pokoje" prohlásila Minerva. Než klobouk rozdělil žáky Bradavic tak vše mezitím snědli. Tak byli usazeni do svých pokojů a po vybalení věcí šli konečně spát.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama