Šílené patálie Tří světů kapitola 9- Jiný svět

23. října 2017 v 1:54 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Crazy mess of Three Worlds 1. Série 2016/2017

Do této patálie přiběhla Hermiona s Ronem. Voldemort sejmul Rona a hned na to Froda. Hřbitov? Co? Kde to jsme? Pronesl hned zdešeně Ron. Frodo: No na hřbitově kde jinde a zasmál se. Ron: Toto není moc vtipné a kde máš bratra Harryho? Frodo: No to nevím je to tu podivné to máš zase pravdu pronesl Frodo. Ron: Jak jsme se sem dostali? Frodo: Já si jen pamatuji to že mne sejmul nějaký blesk a pak jsem se oběvil zde. Ron: No to jsme dva mne sejmul zelený blesk s fialovou a tebe? Frodo: Mne zase rudý s fialovou, ale co vím byli jen fialové a rudé blesky kde se tam vzal ten zelený? Od koho? nechápal Frodo když nad tím tak přemýšlel. Ron: Co? Od koho mohl být? A potom se Ron začal zděšeně krčit celý rodý a zelený v obličeji. Za Frodem se objevil obří černý pavouk. Frodo se prudce otočil za sebe až upadl. :A toto tu kruci dělá co? Co je to? divil se Frodo. :Toje obří pa-pa-pavouk zakoktal vyděšeně Ron k Frodovi.

Najednou se nad nimi otevřela dimenzionální brána a objevila se šílená Belatrix se svým božím šíleným smíchem a hned na to Lucius Malfoy. A už se vyděsili úplně nejvíce. Co vy tu děláte? Kurva. Přemýšlel potichu Ron. Začali kolem nich létat koule ledu a mezitím blesky. Lucius měl zelený blesk a už bylo jasno. Takže Rona sejmul Lucius a Voldemort Froda. Najednou dimenzionální bránou proletěl Harry a Hermiona na koštětích a popadli Rona i Froda a rychle proletěli zpět zavírající se bránou. Uff. Oddychl si Ron a hned na to Frodo. My jsme naživu? Vykoktal Ron k Harmioně. Ano jste ještě naživu. Odvětil Harry k obou dvoum. Uff. Ale málem bylo úplně po vás. Pronesla starostlivá Hermiona.

Po boji šli do umýváren pozdravit Uršulu při koupání a šli po hojné večeři spát. Uršule se líbil Harry ale Harry odmítal chodit s duchem. A navíc byl zamilovaný do Ginny. Takže Uršula měla smůlu no. Navíc na uplakanou a ufnukanou Uršulu Harry neměl nervy. Měl mnoho práce v Bradavicích na to se starat o ducha. Musel zachránit Bradavice to byl jeho úkol. Zachránit všechny...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama