V oblacích

23. října 2017 v 1:21 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Příběhy 2016/2017

Anděl. Ano anděl co přišel z nebe. Byl mi seslán z nebe na spustlou prázdnou matičku zemi. Ano anděl co přišel za mnou až nebe. Anděl temnot. Krásný s čokoládově hnědými dlouhými vlasy a čokoládovými očima. Nevěříte? Věřte. Hlava až v oblacích a mozek utekl a schoval se s jeho příchodem. Anděl. Ano on je můj temný anděl temnot co mi dává sílu a opravuje má potrhaná křídla co se mi potrhali. Anděl co mne nabíjí tou sladkou temnotou a dodává tu slastnou temnotu díky, které sílím. Jsem silná? Ne jen roztrahána. Až přijde čas projdeme spolu branami Abbysu. Branami samotného pekla a zničíme tento svět zlých krutých lidí. Ano jsme Anděli samotného pekla. Já já jsem královna démonů a upír s vlkodlakem a můj temný princ je čistý vlkodlak. Ano jsme děti noci. Vládci temnoty. Děti samotného pekla s kamenými krutými srdci, ale přes to dokážeme cítit lásku. Ano milujeme se. Jeden bez druhého nedá ani ránu. Láska prokletá je mezi námi.

Láska prokletých duší. Spřízněné duše? Ano možná. Patří k sobě at se mu to líbí nebo ne. Krev a lidské maso je naší hlavní potravou. Ano štavnaté lidské masíčko a krásná lahodná teplá tekutina dávající žívot. Ano blahodárná tekutina lahodné proudy krve. Jsme démoni vládci noční oblohy. Ano jsme nočními lovci. Lugaru. On je čistokrevný Lugaru a já Královna démonů Lilith, upíří princezna a Lugaru, proto že jsem i Lugaru tak díky tomu mne slunce nezabije avšak slunce já nenávidím. Světlo je zlo. Nenávidím sluneční paprsky i přesto že mne nespálí. Má upíří duše se projevuje. Bílá kůže tesáky a ledová kůže. Ano jsem to já. Druhá část v ženském pohlaví. Druhá část samotného Dábla. Cestuji nocí. Ráda děsím lidi svým skutečným nelidským zjevem. Ráda se lidem ukazuji ve své pravé podobě tak jak si mne lidé představují.

Jsem sukuba. Ano královna démonů a především sukub. Jsem sexuální démon. Ano jak mne baví si hrát s lidskou myslí a jejich touhami. Ano moc ráda provokuji. Je to má přirozenost. Ano živím se lidskou sexuální energií, ale potřebuji občas i lidskou krev. Sice bez krve chvíli vydržím, ale žel i ona tekutina je nezbytná pro mé přežití. Lidské maso a krev je nezbytná. Můj příběh života je mnoho dlouhý. Ano můj celičký život až od počátku mého zrodu je mnoho dlouhý. Ano byla jsem chvíli i člověkem než jsem porušila svou dohodu s Archandělem. Tři krát jsem porušila dohodu s Archandělem a tak jsem zpět to co jsem. Nelidská krutá bytost. Být člověkem ani za nic. Nudný malý červy. Lidská havět. M|yslíte si že jsem blázen a mám hlavu v oblacích? Tak si to myslite, ale skutečnost je jiná. Ne opravdu nejsem člověk a ani být znovu nechci.

Bojíte se mne? Máte čeho. Kdo nevěří at se přesvědčí. Ten kdo mne zná ten ví pravdu. Ano vážně nejsem člověk. Každý mne vidí jinak. Ano děsím ráda lidi svým zjevem. Nebojíte se? Škoda. Dala bych si čerstvé lidské maso a pár litrů krve. Ano absták. Potřebuji nutně lidskou krev jinak zhynu. A čerstvé lidské maso pro své přežití. Zatím část mého života sepsána. Možná sepíši další části mého života pod jinými názvy.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama