Vampire Sisters - True blood

29. října 2017 v 1:27 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Creepypasta 2017
Eleanore Samanthe byla gothic girl která milovala temná místa, temné věci, horory, a magii.
Měla nějaké magické schopnosti třeba byla medium takže viděla různé bytosti prostě to co jiní ne.
Měla více schopností. Ale to jindy. Byla právě na hřbitově když našla onu knihu. Jméno nešlo přečíst.
Byla stará tak z 18.století. Byla v latinské řeči. Umělá latinsky. Takže tomu rozumela.
Nejvíce ji zaujala část o Coraline Kain.
O královně upiru.
Moc chtěla být znovu upir. Kdysi byla upiri princezna ale lovci ji několikrát zabili.
Chtěla zpět svou sílu a moc. O lásku už ji nešlo chtěla moc. Už ji pohltilo šílenství.
Ze světa a lidí.
Ta dívka žije v hrobě. Je nemrtvá. Jako upír už se narodila. Je prvozrozený upíří démon.

Miluje noc a nechodí na světlo. Žije i ve svém zámku. V podzemních chodbách. Byla královna upírů. Nádherná a úžasná. Měla rudé oči a bílou kůži, dlouhé nehty na černou. Nosila smuteční černé viktoriánské šaty či rudé dlouhé elegantní šaty pro tu dobu. Měla rudo-černé dlouhé vlasy, které ji lemovali obličej. Procházela temné chodby svého paláce když ji zahlédla. Ostré zuby, ale tak překrásná! Dlouhé černé šaty a krvavý úsměv.

Podivnosti neznáma? Ani nevěděla jak se tam ocitla! Ale hned poznala, že je to nějaký vznešený upír. Pod ní ležely mrtvé lidi. V kaluži krve. Byla skoro půlnoc. Eleanore nevěděla jak se tam ocitla ani kde přesně je a ani koho přesně vidí. Ale jelikož byla gothička a zajímala se o magii, a různé bytosti i bohy, démony věděla zhroba co je před ní, ale netušila, že je to osobně CoralinevKain. Netušila, žese setkala se svou vyvolenou na to o čem ještě neměla ani páru. Moc si přála být upír. Démonický upír.
Ona na ni chvíli zírala, ale nekonec se po ni vrhla. Ano to Coraline si ji přivolala do svého paláce. Už dávno si ji vybrala jako společníka na věčnost a svou pokrevní sestru.


Kousla ji do krku a pak ji dala svou prvotní upíří a démonickou krev. Potom ji zavřela do černé rakve a zapálila pět sícnů okolo rakve. Křeče v celém těle. To jen tělo postupně umíralo a srdce přestávalo bít. Po čtyřech dnech v černé tmě ji pustila z temnoty rakve. Zkontrolovat jestli už je proměna úplná. A byla. Eleanore měla ukrutný prvoronozecký hlad. Coraline ji už připravila jídlo. Tak dvacet lidských obětí na najezení. Eleanore jen co ucítila pach pro ni neznámý šla po čichu a našla své jídlo. Hned se vrhla na první obět. Byla pořezaná. To cítila krev.Ano cítila tu vůni lidské krve až z toho mám absták na krev.

Takhle vysála všech zhruba dvacet lidských životů. Eleanore měla krátké rezavo-černé vlasy a byla už tehdy gothic takže ted se v tom ještě více vyžívala. "Víš vůbec kdo jsem?" ptala se Coraline. "Upír?" pronesla Eleanore s úsměvěm. "Ano to je pravda, ale jaký? Přesněji?" dodalav Coraline . "No vždy jsem chtěla potkat Coraline Kain královnu upírů." pronesla zamyšleně Eleanore."Já vím.Já vím..." zasekla se Coraline "To jsem totiž já." dodala zamyšleně.

Kdyby nemrtvý mohli dostat infart tak by ho Eleanore právě dostala.

Ano Coraline si vybrala Elenor za svou společnici. Její novou duši pojmenovala Ersin. Takže z Eleanor se stala nádherná upíří princezna s šlechtickou krví. Erisn byla moc šťastná, že už není člověk. Lidi totiž nenáviděla za to co ji udělali. Tak se svou paní a sestrou začali chodit na lovy, ale Rašmala měla hodně práce se svými klany, takže na Erisn neměla moc času. Ale Erisn odteď žila na jejím zámku. To pro ni byl celkový šok. Toto vše. Byla jak zmatená tak moc šťastná, že se stala teď už pokrevní sestrou Coraline. Obě v těžkých róbách dávných staletí. Svíce vyhasli. Nastala černá tma a Coraline s Erisn vyrazili na noční lov. Erisn byla hodně krvelačná bytost už jen z toho, že tolik nenáviděla lidi...takže se lidstvo má na co těšit...

 


Komentáře

1 afinabul afinabul | 29. října 2017 v 2:15 | Reagovat

reklamu nebudem robiť kždému, na tej spisovateľke pred tým, som uznal opisy lesa, ale aha:
gothic girl která milovala temná místa
Kdyby nemrtvý mohli dostat infart tak by ho Eleanore právě dostala
Odpichni sa od tohto:
Svíce vyhasli, prečo, kto ako začo ... Mne sa do toho nechce: Vraj včely robia sviečky života, teraz zhasínajú ... dúfam že mi prepáčiš, ale ešte raz si skús prečítať ju: http://afinabul.blog.cz/1710/jina-dimenze

2 Meshiki Meshiki | Web | 29. října 2017 v 10:18 | Reagovat

Moc hezké. Budeš k tomu psát, ještě nějaké pokračování?

3 Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca | E-mail | Web | 29. října 2017 v 10:28 | Reagovat

[2]: nebudu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama