Listopad 2017

Cesta do hrubu

28. listopadu 2017 v 0:34 | ╬ Gothic Soul ╬ |  Básnë 2017
V kaluži krve
Cesta do hrobu
Srdce to rve
Trpět celou dobu

Krev proudí s tepny
A varhany zní
Skončí bolesti dny
Bolesti vězení

Tichá mše v satanu
Černá rakev v zemi
Sledovat na hrobě vránu
Tak hrob zavři mi

A nech mne v klidu spát
Život je hra a já prohrála
Růži na hrob můžeš mi dát
Tebe já milovala

Tiše spát nechte mne
Chci mít od všeho klidSweet dark dreams

22. listopadu 2017 v 0:31 | Victoria Wicca |  Grafika 2017

Dark dragon

22. listopadu 2017 v 0:27 | Victoria Wicca |  Grafika 2017

Design Vampire Romance

21. listopadu 2017 v 21:33 | Victoria Wicca |  Grafika 2017

Kostel v Německu

20. listopadu 2017 v 18:14 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017

Růže na hrobě ( Německo)

20. listopadu 2017 v 18:08 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017

Hřbitov ( Německo)

19. listopadu 2017 v 20:35 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017

Hřbitov v Německu

19. listopadu 2017 v 20:14 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Fotografie 2017

Lesní lidé 1. Strom

18. listopadu 2017 v 17:30 | Victoria |  Forest people 2017
Dhake a Lili spolu byli už dlouho, ale Lili se bála, že když je Dhake člověk tak, že může kdykoli zemřít. Protože Dhake byl jen člověk. I když mu bylo šestnáct tak se o něj moc bála. No na to ho moc milovala. Dhake se ji snažil ukliďnovat, že jen tak nezemře. Ano, ale i tak se Lili rozhodla, že vymyslí spůsob aby byl jako oni. Byl mladý takže by to chtělo mladý strom jako byl on. A nějak upravit jeho duši ne jen ji připoutat ke stromu. To bylo moc jednoduché. Přemýšlí. O tom jak ho dostat úplně do jejich světa. On věděl, že po tom Lili touží, ale kdo by jim pak pomáhal? Při jejich nedůvěřivosti? Toť záhadou, že? Ale i tak Lili měla plán. Vytvoří mu novou duši tu pak připoutá ke stromu. Ale nejprve ten nový strom musí trochu vyrůst. Tak ho poslala pro semínka. Aby mohla nový strom zasadit do půdy. A pak se musí počkat než vyroste, alespoň trochu. Dhake tedy šel pro semínka do města. Když po pár hodinách přišel tak Lili zasadila semínko vedle ní. Chtěla aby Dhake byl vedle ní. Napořád. Navždy s ní. Semínko po pár měsících vyrostlo do relativně už dobré kvality. Dhake se toho bál. Měl s toho divný pocit. Jakoby se mělo něco stát, ale Lili byla tak nadšená, že ji nechtěl zkazit tu radost co z toho měla. Takže do toho šel.

Lili už měla novou fuši ze své krve vytvořenou a tak mu ji poslala. Nejprve se musel s novou duší spojit. Dalo mu to práci, ale povedlo se. Cítil se divně. Pak omdlel. Prostě sebou plácl do mechu. Umíral. Něco se pokazilo. Lili rychle jeho duši vytáhla z hmotného těla a připoutala ji ke stromu. Ano, ale neuvědomila si, že takto bude jen strom. Takže z něj udělala strom. A bylo to. Ze své lásky měla živý strom, ale nevěděla jak udělat to aby to bylo dokončené.Vzpoměla si na čarodějku z lesa. Stihne to? Rozeběhla se lesem k čarodějce. Aby zachránila svou lásku. Doběhla k jejímu malému domku mezi bažinami. Brodila se bažinou když čarodějka přiletěla na koštěti. Ke svému domu. Lili doběhla k ní a prudce ji chytla za oblečení. Škubla s ní. " Á Lili? Co tě přivádí zrovna za mnou?" divila se čarodějka. " Pospěš!" tahala ji za rukáv. " Potřebuji pomoci! A ty to víš!" řvala bolestí. " Ano vím..A co za to?" hrála si. " Teď není čas! Prosím!" úporně prosila Lili.

Nasedli tedy na koště a letěli ke stromu. Čarodějka mávla hůlkou a něco nesrozumitelného zamumlala. Její láska vyšla ze stromu. Lili zajásala, ale Dhake jako by ji nepoznával i když byl z její krve. To byla čarodějky daň. Udělala z něj to samé co byla Lili, ale nic si nepamatoval. Spíše Lili si nevybavil. Lili se zděšeně podívala na čarodějku. " Když se ti do měsíce povede aby si tě vybavil, bude tě mít v paměti. Když se ti to nepovede, navždy zapomene" řekla a odletěla. Lili s ním třasla, ale on byl jako hadrová panenka. Byla zoufalá. Jakto, že s ostatními komunikuje normálně, ale ji jako by neviděl?

Výsledek obrázku pro gothic love art

Lesní lidé o světě

18. listopadu 2017 v 13:48 | Victoria Eleanor Drake Demonica Wicca |  Forest people 2017
Dhake objal Lili. Lili ho nadevše milovala a byla ráda, że pomáhá jejich druhu a jejich světu. Též byla vděčná, že ho tento svět přijal. Liliana byla nádherný strom. No ani v " lidské podobě " moc jako lidé nevypadali. Ale i tak nebyli vidět. Byli to především lesní bytosti. Napůl "lidé" napůl stromy. Ve dne vypadali jako " lidé " v noci jako obyčejné stromy. Les byl jejich domov. Milovali lesy a přírodu. Byli zde i květinové bytosti. Květinový lidé to měli naopak. V noci žili ve hmotných tělech přes den spali jako květiny, ale lidské oko tyto změny nedokázali vnímat. Pro normální lidi to vše působilo stejně. Dhake byl spojenec lesů a bytostí. Předával vzkazy a informace do jiných lesů. Dhakemu bylo šestnáct let a Lili bylo 350 let. Tyto bytosti jsou hodně staré. Avšak každá z bytostí má jiné stáří. Vládce těchto bytostí Loran byl ze všech nejstarší, proto byl vládce. Loranovi je 156 000 let. Ano je to mnoho dlouhá doba. Je krásný. Jeho královně je 153 000 let. Indiga a Loran jsou nejstarší z lesních lidi. Proto byli vládcem a Bohem Mirane zvoleny za vládce v lidském světě. Mirane nemohl sám vládnou na lidské zemi je to Bůh zem3, takže potřeboval zvolit a vytvořit někoho kdo se bude starat o určité části matky země. Mirane vše řídil ze shora ze své dimenze, kterou nemohl opustit. Každý Bůh má na starosti něco jiného, ale o tom možná jindy. Hlavní Bůh je tu prostě Mirane. Tento svět v pravé podobě vypadá úplně jinak, než ho lidské oko může vidět.

Související obrázek